Українські прикордонники очікують зростання пасажиропотоку на 30% у день набуття чинності безвізового режиму з Європейським Союзом. Про це повідомив голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко, передає Інтерфакс-Україна.

«Що стосується наших прогнозів і очікувань 11 червня, то ми вивчили досвід наших молдовських і грузинських колег. Він, звичайно, різний, адже у Грузії немає автомобільних пунктів пропуску з ЄС, плюс у наших країн різна кількість населення. Але, в цілому, з урахуванням можливостей пунктів пропуску та літнього періоду, ми очікуємо, що пасажиропотік у перший день може збільшитися на 30%, а в подальшому – на 10-15%. Це з урахуванням досвіду наших колег», – сказав Назаренко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 22 травня Офіційний журнал Європейського союзу оприлюднив рішення про скасування візових вимог для громадян України. Таким чином, вже за 20 днів – в ніч на 11 червня – українці з біометричними паспортами отримають право на безвізовий в’їзд до країн ЄС та членів Шенґенської зони за межами Євросоюзу.

Згідно з даними опитування КМІС, за останні два роки майже кожен десятий дорослий українець (10%) відвідував країни Європейського Союзу принаймні одного разу. Головними причинами відвідування ЄС є відпочинок (29%), відрядження (28%) і працевлаштування (18%).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ