Троє іноземців отримали поранення в ногу, один правоохоронець із травмою голови – у шпиталі

У ніч на 23 лютого в польському місті Згеж група п’яних грузинів і українців напала на поліціянтів – вони жбурляли камені та бруківку. Правоохоронці були змушені відкрити вогонь у відповідь. Про це повідомляє видання Dziennik Lozki.

Близько другої ночі поліцейський патруль помітив групу чоловіків, які розпивали алкоголь і поводилися агресивно. В ході перевірки з’ясувалося, що це були іноземці – українці і грузини, які не реагували на спроби поліціянтів їх заспокоїти.

Поліціянти були змушені завдати декілька попереджувальних пострілів. Це не змусило чоловіків відступити, тому правоохоронці зробили ще кільканадцять пострілів.

Внаслідок цього троє іноземців отримали поранення в ногу – їхньому життю нічого не загрожує. Національність постраждалих не уточнюється. Один з поліцейських шпиталізований – він отримав травми голови.

У результаті інциденту затримані 13 осіб – громадяни Грузії і України. Всі вони працювали в Польщі. Слідчі наразі з’ясовують, чи було їхнє перебування в країні і працевлаштування законним.