Дмитра Тимчука знайшли мертвим 19 червня. Він нібито чистив нагородний пістолет 

Після проведення першочергових слідчих дій правовохронці вважають версію про самогубство народного депутата Дмитра Тимчука основною. Однак ця версія не остаточна. Про це повідомила прес-секретарка прокуратури Києва Надія Максимець, передає УНН.

«Остаточна версія про причини і обставини загибелі Дмитра Тимчука буде озвучена після проведення всіх слідчих дій і отримання результатів експертиз, проте на сьогодні самогубство є пріоритетною версією. Таких висновків слідство дійшло, враховуючи результати огляду місця події, комплексного дослідження тіла загиблого і свідчень близьких до Дмитра Тимчука осіб, які надали інформацію про останні тижні його життя», – повідомила Максимець.

За її словами, під час огляду місця події вилучені речові докази, зокрема пістолет, магазин з патронами і гільза. Також взяли змиви з рук, одягу, частин тіла загиблого і жінки, яка перебувала в квартирі і є свідком, на предмет виявлення слідів порохових газів.

«Працівниками Державтоінспекції зафіксовано положення тіла, положення пістолета, а експертами проаналізовані напрямок ранового каналу, вхідний і вихідний отвір рани, локалізація кров’яних бризок тощо. Зважаючи на результати першочергових слідчих дій найбільш вірогідною версією є самогубство. Однак до отримання результатів призначених експертиз і проведення всіх слідчих дій, слідство не відкидає і інші», – пояснила прес-секретар.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 19 червня у Києві знайшли мертвим координатора групи «Інформаційний спротив», нардепа фракції «Народний фронт» Дмитра Тимчука. Як повідомив нардеп Антон Геращенко, Тимчук чистив нагородний пістолет і завдав собі смертельне поранення.

Читайте: Убивство, замасковане під самогубство: нардеп прокоментував загибель Тимчука

Дмитро Тимчук був координатором групи «Інформаційне спротив», військовим і політичним журналістом. З 2008 року він обіймав посаду головного редактора Інтернет-видання «Флот 2017». У 2014 році був обраний нардепом від партії «Народний фронт». Політик став відомим завдяки детальному висвітленню анексії Криму та збройного конфлікту на сході України.