За словами Семенченка, на місці наметів учасників блокади вже з’явився намет спецназу поліції

Заступник голови Нацполіції, начальник ГУНП в Донецькій області В’ячеслав Аброськін повідомив на своїй сторінці у Facebook, що всіх затриманих учасників блокади відпустили, жоден із них не має тілесних ушкоджень.

«Станом на сьогоднішній ранок всі відпущені. Жоден з них не має тілесних ушкоджень. Але надходить інформація, що відома особа – організатор «блокади» вимагає від кожного з них звертатися до лікарні зі скаргами «на здоров’я» для використання в подальшій дискредитації співробітників поліції. До речі, кожен із затриманих після перевірки та дачі пояснень пройшов медичний огляд, під час якого «скарг» не надходило», – уточнив Аброськін.

Він також розповів, що 13 березня співробітники ГУНП в Донецькій області затримали 45 осіб. Серед затриманих учасників блокади – 8 осіб, які, за їхніми словами, брали участь в АТО, 4 – власника зброї та 6 – раніше були засуджені.  Вони є мешканцями 8 областей України: Дніпропетровської, Київської, Чернігівської, Вінницької, Житомирської, Донецької, Сумської, Миколаївської.

«Один із затриманих – житель Житомирської області, раніше засуджений за вбивство. Провів у місцях позбавлення волі 9 років, вийшов на волю у 2013 році. Каже, що його та ще кількох людей звозили в Донецьку область централізовано. Забезпечили грошами та обіцяли плату за три тижні чергування на «редуті» – 400 гривень на день».

Також Аброськін поширив відео із записом свідчень цього чоловіка. Таке ж відео є і на сторінці міністра МВС Арсена Авакова.

13.03.2017 р. співробітниками ГУНП Донецької області були затримані 45 осіб, з них 8 осіб, які з їх слів брали участь в АТО, 4 – власника зброї та 6 – раніше засуджених осіб. Вони є мешканцями 8 областей України: – Дніпропетровська – 17;- Київська – 10;- Чернігівська – 8;- Вінницька – 4;- Житомирська – 2;- Донецька – 2;- Сумська – 1;- Миколаївська – 1.Один із затриманих – житель Житомирської області, раніше засуджений за вбивство. Провів у місцях позбавлення волі 9 років, вийшов на волю у 2013 році. Каже, що його та ще кількох людей звозили в Донецьку область централізовано. Забезпечили грошами та обіцяли плату за три тижні чергування на «редуті» – 400 гривень на день. Станом на сьогоднішній ранок всі вони відпущені. Жоден з них не має тілесних ушкоджень. Але надходить інформація, що відома особа – організатор "блокади" вимагає від кожного з них звертатися до лікарні зі скаргами "на здоров'я" для використання в подальшій дискредитації співробітників поліції. До речі, кожен із затриманих після перевірки та дачі пояснень пройшов медичний огляд, під час якого "скарг" не надходило.Звертаюсь до кожного – не ведіться на провокації та гучні заяви від політиків-невдах, які намагаються за рахунок чужого горя підняти собі рейтинг. Поліція Донеччини діє виключно в межах закону та робить все можливе задля безпеки наших громадян.

Geplaatst door Vyacheslav Abroskin op maandag 13 maart 2017

У свою чергу, один з організаторів блокади нардеп Семен Семенченко заявив на сторінці у Facebook, що серед блокадників є госпіталізовані.

«Зараз їдемо в лікарню до госпіталізованих», – зазначив він. Семенченко не вказав, скільки таких людей, і якого типу пошкодження вони мають.

За його словами, на місці розгону редуту в Кривому Торці зникли всі особисті речі добровольців, а те, що залишилось, згрібають у мішки місцеві комунальники. Також з’явився намет спецназу поліції.

«Які «контрдиверсійні заходи»? Слуги бариги охороняють потяги які йдуть до Захарченка і Плотницького. Це – їхня головна мета», – пише Семенченко.

На місці розгону Редуту в Кривому Торці вже відбувається маса цікавого. Зникли всі особисті речі добровольців, те які за…

Geplaatst door Семен Семенченко op maandag 13 maart 2017

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 13 березня на Донбасі силами СБУ та спецпідрозділу «КОРД» розпочався розгін блокади торгівлі з ОРДЛО. Активіст та блоґер Олександр Аронець опублікував наказ про вжиття заходів з розблокування залізничних колій на Донбасі, підписаний заступником голови Нацполіції України В’ячеславом Аброськіним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ