У партії пов’язують інцидент у будинку матері депутата з його діяльністю

У Полтаві в ніч на 10 квітня невідомі кинули пляшку із запальною сумішшю у двір матері депутата Полтавської міської ради, голови Полтавської міської організації партії «Свобода» Юліана Матвійчука, розташованого по вулиці Спаській. Про це повідомляє прес-служба партії.

За цією адресою офіційно зареєстрований сам Матвійчук, хоча він там не проживає. Внаслідок потрапляння у подвір’я «коктейлю Молотова»  згорів сарай.

Матвійчук – керівник фракції «Свобода» у міській раді. У партії пов’язують інцидент у будинку матері депутата з його діяльністю. Зокрема, напередодні низка націоналістичних сил і місцеві активісти вимагали скликати позачергову сесію міської ради з розглядом питань про мораторій на будівництво МАФів і про відставку керівництва міста.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, зранку 10 квітня протестувальники блокують усі входи в будівлю Полтавської міської ради, виконавчого комітету та управлінь.

6 квітня на акцію протесту зібралися близько 300 громадян. Мирне зібрання переросло у бійку, під час якої працівники приватної охоронної фірми завдали тілесних ушкоджень кільком громадянам.

За даними прес-служби «Свободи», станом на ранок понеділка міський голова Полтави Олександр Мамай досі не з’явився до людей та не оприлюднив жодної заяви щодо кривавих подій у місті.

Водночас полтавські активісти вже добилися певних поступок із боку силовиків після пікетування обласного управління МВС. Зокрема, там зобов’язалися зняти з учасників акцій протесту підозри у скоєнні масових заворушень. Окрім того, пообіцяли прозвітувати 10 квітня стосовно кримінальної відповідальності працівників фірми «Скорпіон 2016», яких підозрюють у завданні важких тілесних ушкоджень Олександрові Кобі та Дмитрові Юденкові. Також припинено функціювання атестаційної комісії Нацполіції в області, яку очолює депутатка від БПП Ірина Степаненко, що покриває безчинства забудовників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ