Після шквалу критики агітаційні борди чинного президента Петра Порошенка, на яких він протиставляє себе президенту Росії Владіміру Путіну, почали демонтувати. Про це пише Українська правда з посиланням на користувачів соцмережі Facebook. 

«Брюки перетворюються… Якби ще Петро так слухав нас про свої кадри, то ціни б йому не було. А, так, це правильно, звісно», – коментує у соцмережі співголова Ради у Харківській реформаторській коаліції Дмитро Булах.

Брюки превращаются…Если б еще Петр так слушал нас про свои кадры, то цены бы ему не было.А, так, это правильно, конечно.

Gepostet von Dmytro Bulakh am Mittwoch, 10. April 2019

Схожої думки дотримується і депутат Дніпровської міської ради від «Самопомочі» Олександр Купрієнко.

«Були борди з Путіним. Стали борди без Путіна. Швидко виправили. Молодці. Якби так Порошенко слухав і реагував на запити суспільства усі 5 років. То виграв би вибори без проблем. Але він не міг цього робити. Оскільки  був впевнений, що живе на Олімпі. А звідти не чутно і не видно нікого. Та й взагалі там живуть безсмертні», – написав Купрієнко.

Были борды с Путиным.Стали борды без Путина.Быстро исправили. Молодцы.Если б так Порошенко слушал и реагировал на…

Gepostet von Александр Куприенко am Mittwoch, 10. April 2019

Журналіст Іван Яковина звернув увагу, як швидко змінилася концепція штабу Порошенка.

«Найвідданіші прихильники Порошенка останні два дні дуже жорстко відстоювали думку, що борди з Путіним – це своєчасна, розумна і корисна ідея. Його штаб вранці 10 квітня навіть провів пресуху на тему «Чому ми не дебіли, як деякі тут подумали». Загалом, серйозно встали на захист рекламної кампанії з путінською фізіономією. А тут – бац! Концепція змінилася. І мені знову цікаво вислухати їх версію», – написав журналіст.

Самые преданные сторонники Порошенко последние два дня очень жестко отстаивали мысль, что борды с Путиным – это…

Gepostet von Yakovina Ivan am Mittwoch, 10. April 2019

Інші користувачі повідомляють, що на їхніх вулицях продовжують висіти борди з Путіним.

Разом з тим, як повідомляє член Рада громадського контролю НАБУ Галина Янченко, у Києві невідомі домалювали на борді з Порошенком і Путіним знак рівності.

«Нивки, без Фотошопу. Чорні політтехнології, нагнітання страху та істерії повернулись бумерангом», – написала Янченко.

Нивки, без Фотошопу.Чорні політтехнології, нагнітання страху та істерії повернулись бумерангом.

Gepostet von Halyna Yanchenko am Mittwoch, 10. April 2019