Геращенко назвала заяву Гройсмана про БПП «втратою гідності та здорового ґлузду»

Перший віце-спікер Верховної Ради, кандидат у народні депутати від партії «Європейська солідарність» Ірина Геращенко назвала заяву прем’єр-міністра Володимира Гроймана про те, що старі партії на кшталт БПП мають відійти в минуле, «втратою гідності та здорового глузду».

«Розпочався кастинг на майбутнього прем’єр-міністра, хоча конкурс начебто не оголошувався. І деякі політики втрачають гідність та здоровий ґлузд. Очевидно, що це не відповідає європейській культурі, європейській практиці», – заявила Геращенко в ефірі «Прямого».

Напередодні прем’єр Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV назвав «Блок Петра Порошенка», за списками якої він був обраний до Верховної Ради 2014 року, «старою партією, яка має відійти в минуле».

«Старі партії, наприклад БПП, «Батьківщина» мають відійти в минуле. У них була можливість ухвалювати важливі для країни рішення, але вони цього не зробили», – зазначив Гройсман.

За його словами, до Верховної Ради дев’ятого скликання мають зайти «нові сили», до яких він відносить і свою новостворену партію «Європейська стратегія»: «Було б добре, щоб до парламенту увійшли нові партії. Є «Слуга народу», «Голос», є партія «Українська стратегія Гройсмана», яка об’єднує професіоналів».

Читайте: У Гройсмана спростували «абсурдні чутки» про висування фігуранта справи Гандзюк