Рішення ухвалено на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президенті України

На Банковій повідомили, що Петро Порошенко позбавив Міхеїла Саакашвілі українського громадянства на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президенті України, передає Інтерфакс-Україна.

«За поданням Державної міграційної служби, яка навела переконливі факти подання недостовірної інформації при оформленні заяви, Комісія з питань громадянства при президентові України вирішила підтримати клопотання щодо припинення громадянства України Міхеїла Саакашвілі та рекомендувала президенту ухвалити відповідне рішення», – йдеться у повідомленні АП.

За словами працівників адміністрації, Порошенко вже підписав відповідний указ.

«На основі рекомендацій глава держави підписав відповідний указ», – повідомили в Адміністрації Президента.

Першим про позбавлення Саакашвілі українського громадянства повідомив екс-радник міністра внутрішніх справ України Станіслав Речинський.

Після цього аналогічну інформацію розповсюдив народний депутат від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук. За його словами, таке рішення ухвалив президент Петро Порошенко.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура Грузії вже двічі офіційно зверталася до української сторони з проханням про екстрадицію Саакашвілі і двічі отримала офіційну відмову. Також це питання порушувалося під час останнього візиту Порошенка до Грузії.

Матеріали стосовно позбавлення українського громадянства Міхеїла Саакашвілі розглянуті на засіданні комісії з питань громадянства при Президентові України. Указу про позбавлення громадянства на сайті Президента немає.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ