Залучення DP World дасть Україні можливість отримати мільярдні інвестиції в морську галузь

До кінця 2017 року один з найбільших світових портових операторів Dubai Port World повинен почати роботу в порту «Южний». Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає ЦТС.

За його словами, прихід такого великого інвестора в Україні – це шанс для країни.

«Саме світовий інвестор, який працюватиме в Україні, може дати державі перспективу в морських вантажних перевезеннях, залучити вантажі в Україну, створити додану вартість держпідприємствам морській галузі», – сказав Омелян.

Він підкреслив, що залучення DP World дасть Україні можливість отримати мільярдні інвестиції в морську галузь.

В Україні створять робочу групу, до якої увійдуть представники МІУ, Адміністрації морських портів, порту «Южний», Офісу із залучення і підтримки інвестицій при Кабміні, Національної інвестиційної ради при Президенті України.

Ця робоча група повинна розробити дорожню карту щодо можливих шляхів інвестування в портову інфраструктуру нашої держави з чітким визначенням термінів та інструментарію», наголошують в МІУ.

Довідка: DP World (Dubai Port World) – один з найбільших світових портових операторів. Компанія володіє часткою світового ринку в 6,7%. DP World володіє 60 терміналами в 31 країні світу. Ще 11 терміналів перебувають на стадії будівництва.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ