Сама Дєєва повідомила, що рівень дискусії в коментарях до запису «ProZorro.sale» її не ображає

Благодійний фонд «31 червня» разом з благодійними аукціонами «ProZorro.sale» виставили на продаж новий лот – «Сніданок із заступницею міністра МВС Анастасією Дєєвою». Про це повідомляє «ProZorro.Продажі» на своїй сторінці в Facebook.

Стартовою ціною сніданку з молодою заступницею міністра з євроінтеграції стало 100 гривень, а ставку можна буде зробити до 28 червня. Аукціон відбудеться 29 червня о 11:04 за київським часом в системі електронних аукціонів «ProZorro.sale».

Отримані від аукціону гроші підуть на купівлю апаратів штучної ветиляції легень в дитячу клініку Інституту нейрохірургії.

#реформаторнапрозорроБ'ємося об заклад, що такої концентрації чарівних реформаторів не має жодна країна.Друзі, продов…

Közzétette: ProZorro.Продажі – 2017. június 12.

Сама Дєєва на своїй Facebook-сторінці повідомила, що рівень дискусії в коментарях до запису «ProZorro.sale» її не ображає.

«Мені здається, що благодійність – це така ж невід’ємна частина життя для людини, як і спорт, освіта, робота. Ні, мене не ображає рівень дискусії у коментарях. Він лише підтверджує правильність обраного нами курсу на припинення дискримінації та будь-якого її прояву. Завжди можна лити бруд, а можна просто зробити добру справу і врятувати життя дитини. Вибір завжди за вами», – написала вона.

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.