Сайчук помер після ознайомлення з матеріалами у своїй справі

11 лютого у приміщенні Головного слідчого управління ГПУ, що на вулиці Борисоглібській, помер колишній працівник столичної прокуратури Андрій Сайчук після ознайомлення з матеріалами інкримінованої йому справи. Про це Укрінформу повідомив очільник Відділу процесуального керівництва ГПУ Олексій Донський.

«Як розповів мені слідчий, досудове розслідування стосовно Сайчука було завершене і він ходив знайомитися з матеріалами кримінального провадженні. І цього дня він укотре приходив знайомитися з матеріалами, почитав усе, попрощався і пішов. Уже коли був біля ліфту, він раптом відчув себе погано, впав, увесь посинів», – зазначив Донський.

За його словами, Андрій Сайчук помер до приїзду швидкої допомоги.

Сайчуку інкримінували незаконне притягнення до кримінальної відповідальності учасника акцій протесту під час Євромайдану Миколи Пасічника.

72-річного Миколу Пасічника, мешканця міста Ладижин Вінницької області, затримали 22 січня 2014 року на вулиці Грушевського у Києві. Його звинуватили в організації масових правопорушень.

25 січня чоловіку обрали запобіжний захід у вигляді 2 місяців арешту, який 27 січня замінили на домашній арешт.

Його син Денис Пасічник тоді заявив, що після затримання «Беркутом» батько потрапив до лікарні зі струсом мозку і розірваною губою.

Читайте: Нардеп: Для Порошенка розслідування справ Майдану – справа десята