Перенесення прапора обійшлося ВРУ у 1,3 млн грн

Верховна Рада України підтвердила, що роботи з облаштування експозиції «Прапор України» в кулуарах першого поверху обійшлися в 1,4 мільйона гривень. Про це пише Обозреватель.

«Прапор Незалежності – головний прапор України, який був внесений до сесійної зали Верховної Ради України 24 серпня 1991 року під час ухвалення Акту проголошення Незалежності України… Під синьо-жовтим прапором українці йшли на смерть, відстоюючи і захищаючи державу», – зазначили у прес-службі ВРУ, коментуючи важливість витрати значної суми.

Також там зазначили, що експозиція в кулуарах була побудована в межах створення в Раді музею українського парламентаризму, а рішення із виконання робіт було ухвалено комітетом із питань регламенту. Зокрема, він дозволив провести експертизу і виділити кошти в межах видаткової частини чинного річного бюджету Ради.

Крім того, у ВРУ складним моментом називають «наявність високого рівня компетентності у фірми-виконавця в обробці білого італійського мармуру, ідентичного тому, який використаний в інтер’єрі історичної будівлі Верховної Ради України».

Також у парламенті повідомили, що проектом передбачено створення ще двох порталів для експозиції Конституції України та Пересопницького Євангелія в кулуарах другого поверху ВРУ.

Читайте: У київській кав’ярні невідомий поглумився над прапором України (фото)