бюджет
Депутат «Волі народу» вніс до бюджету неузгоджену поправку про електронні декларації

Автором поправки до бюджету на 2016 рік про відтермінування запровадження електронних декларацій до 2017 року був депутат від «Волі народу» Андрій Деркач. Про це на своїй сторінці на Facebook написав член комітету з питань запобігання корупції Віктор Чумак.

Він додав, що комітет голосував за цю поправку. Депутат від «БПП» Мустафа Найєм додав, що ініціативу Деркача, за непідтвердженими даними, підтримали депутат від «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич і позафракційний Володимир Мисик (останній, згідно з даними сайту верховної Ради, не є членом бюджетного комітету).

Як відомо, запровадження електронного декларування чиновниками є однією з умов, яку Україна взяла на себе для запровадження безвізового режиму. Про появу цієї поправки стало відомо 4 січня. У свою чергу, в уряді заявили, що не подавали документ з цим пунктом і не знають, хто його туди вніс. Там також запевнили, що внесуть у Раду законопроект про видалення цієї поправки.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, голова Верховної Ради Володимир Гройсман наполягає на виключенні з держбюджету на 2016 рік пункту, який відтерміновує на рік початок дії нової системи фінансового контролю, необхідної для запровадження безвізового режиму з ЄС.

Ранише в «БПП» заявили, що в лютому місяці планується переглянути державний бюджет на 2016 рік. Зокрема, у політсилі невдоволені тим, що Міністерство фінансів України наполовину урізало кошти, які мали дати Прикордонній службі, а також зменшили видатки на озброєння й заробітну плату військовим.

Нагадаємо, 25 грудня Верховна Рада ухвалила держбюджет на 2016 рік. Увечері 24 грудня Рада ухвалила новий Податковий кодекс і низку «бюджетних» законів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ