Депутати пропонують відкликати Соболєва з посади голови Комітету з питань запобігання і протидії корупції за незадовільну роботу

Верховна Рада включила до порядку денного питання про звільнення Єгора Соболєва з посади голови Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції. З другої спроби рішення зібрало 241 голос «за», повідомляє Укрінформ.

«Даним проектом постанови Соболєв Єгор Вікторович відкликається з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції у зв’язку його з незадовільною роботою на цій посаді. При цьому Є. Соболєв залишається членом цього комітету відповідно до норм Закону України «Про комітети Верховної Ради України», – йдеться у пояснювальній записці до документа.

Зазначається, що Комітет ВР з питань запобігання і протидії корупції 6 грудня на своєму засіданні визнав незадовільною роботу Соболєва на посаді голови комітету та рекомендував ініціювати перед Верховною Радою процедуру його відкликання із займаної посади.

Авторами проекту постанови є 12 депутатів – членів Антикорупційного комітету.

Як відомо, напередодні вибухнув скандал через внесення до порядку денного законопроекту №7362, через який антикорупційні органи потрапили б у залежність від керівництва держави, а антикорупційна реформа опинилася б під загрозою.

7 грудня законопроект №7362 зняли з порядку денного парламенту.