CoinyPay братиме комісію з транзакцій, що проходять через сервіс

У столиці запустили сервіс CoinyPay – це чат-бот, який дозволяє оплачувати рахунок в ресторанах через Facebook Messenger. Наразі він працює в київському закладі Dogs & Tails. Про це пише tehnot.com.

Користуючись новим сервісом, клієнти зможуть оплачувати рахунки в ресторанах, не чекаючи на офіціанта, що особливо актуально, коли в закладі багато клієнтів.

Аби скористатись новою послугою, користувачеві треба знайти CoinyPay в Facebook Messenger і натиснути «Почати». Далі клієнт прив’язує свою банківську карту до чат-бота і таким чином отримує CoinyID – особистий ідентифікаційний код. Коли клієнт робить замовлення у ресторані, то інформує офіціанта про CoinyID. Рахунок приходить на Messenger, а клієнту потрібно лише підтвердити транзакцію – оплата відбудеться автоматично через півгодини.

Сервіс також дає змогу залишати чайові працівникам закладів – 10% від рахунку визначені за замовчуванням. Розмір чайових можна змінити впродовж 30 хвилин, поки не відбулась транзакція. Зокрема, можна вибрати 15% або 20% від суми замовлення або взагалі прибрати чайові.

За словами розробника, раніше подібної послуги в закладах України ще не було.

Варто зазначити, що CoinyPay братиме комісію з транзакцій, що проходять через сервіс.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ