Росія починає масштабні військові навчання у шести регіонах
Росія починає масштабні військові навчання у шести регіонах

З 24 серпня в Росії почнуться масштабні військові навчання в шести регіонах Західного та Центрального військових округів. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на Міноборони РФ.

Згідно з повідомленням, навчання щодо всебічного забезпечення угруповання військ (сил) проходитимуть згідно з Планом підготовки ЗС РФ.

«Мета навчань – перевірка ступеня готовності органів військового управління, з’єднань і військових частин до проведення заходів всебічного забезпечення, вдосконалення алгоритмів роботи органів військового управління, практичне відпрацювання питань матеріально-технічного, інженерного, морально-психологічного забезпечення, а також організації зв’язку, радіаційного, хімічного й біологічного захисту під час розгортання, перегрупування та застосування угруповання військ (сил)», – заявили у Міноборони.

Практичні навчання проходитимуть з 24 до 29 серпня. У них візьмуть участь близько 6 тисяч військовослужбовців та до 750 одиниць озброєння, військової та спеціальної техніки. На полігонах «Донгуз», «Тоцкоє», «Трігуляй» і «Чапаєвськ» відпрацьовуватимуться питання наведення залізничних і автодорожніх мостів, залізничних переправ, розгортання польового аеродрому, забезпечення побутових потреб військ під час їх перегрупування, організація медичного забезпечення та комендантської служби.

Під Ярославлем заплановано використання наплавного залізничного мосту НЖМ-56 через річку Волга завдовжки понад 760 метрів, збірка комбінованого автодорожнього мосту завдовжки 340 метрів і наплавного залізничного мосту через річку Вятка в Кіровській області, зазначається у повідомленні. В Ульяновську планується розгортання складської інфраструктури на обох берегах річки Волга, вантаження і перевезення техніки та матеріальних засобів річковими поромами з барж-майданчиків і чотирма 170-тонними поромами з комплекту понтонно-мостового парку.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ