Нападник страждає від серйозного психічного захворювання і перебуває на обліку в психоневрологічному диспансері

У Ставропольському краї Росії в редакції газети «Родіна» сталася різанина – четверо співробітників дістали поранень. Про це повідомив губернатор краю Владімір Владіміров в Instagram.

«Чоловік з ножем напав на співробітників редакції газети «Родіна», поранення отримали четверо. Це кримінальний злочин», – написав він і додав, що зловмисник затриманий.

За даними губернатора, загрози життю постраждалих немає: «Двоє вже відпущені додому, ще відносно двох вирішується питання про госпіталізацію».

У МВС підтвердили агентству ТАСС затримання нападника.

Серед постраждалих – головний редактор видання, чий стан оцінюється як середнього ступеня тяжкості. Також, за даними співрозмовника агентства, постраждали троє співробітників райкому КПРФ, в приміщенні якого базується редакція.

Як пише Telegram-канал Baza, чоловіка, що напав з ножем на співробітників газети, звуть Константін Сиднєв. За даними каналу, чоловік страждає від серйозного психічного захворювання і перебуває на обліку в психоневрологічному диспансері.

Співробітниця редакції повідомила, що чоловік неодноразово приходив до редакції за газетами, пише Интерфакс.

«Чоловік зайшов до головного редактора і почав вимагати, щоби той надрукував статтю. Редактор сказав, що він такий матеріал надрукувати не може, і після цього чоловік взяв мисливський ніж, який був загорнутий у стопку газет, і вдарив головного редактора», – сказала співробітниця редакції.

Після цього з сусідніх кабінетів виходили інші співробітники, які намагалися зупинити нападника. Вони також отримали порізи. Нападника зв’язали підручними засобами.