У Росреєстрі наполягають, що в Росії найменування міста «Киев» вживається відповідно до російського законодавств

У Росії вважають, що рішення США про зміну написання назви столиці України не є обов’язковим або рекомендаційним для картографічних служб інших країн, зокрема і РФ. Про це повідомляє російське видання РБК.

«Рада США з географічних найменувань поширює свою діяльність виключно на територію США», – цитує видання прес-службу Росреєстру.

У Росреєстрі наполягають, що в Росії найменування міста «Киев» вживається відповідно до російського законодавства, а саме – відповідно до розпорядження президента Росії від 1995 року «Про написання назв держав – колишніх республік СРСР та їхніх столиць».

Українська картографічна служба з 2016 року не бере участі в роботі Росреєстру з ведення каталогу географічних найменувань країн СНД.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Рада США з географічних назв одноголосно ухвалила рішення про заміну офіційної назви столиці України з «Kiev» на «Kyiv» у міжнародній базі.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року МЗС України спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine почали онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої планують звертатися до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису назви міста Київ – #KyivNotKiev. Ініціативу вже підтримали в низці країн.