Продажі позашляховика стартують восени

Російський автовиробник «УАЗ» продаватиме новий позашляховик «Профі» за криптовалюту Biocoin, що її випустила мережа московських фермерських магазинів LavkaLavka. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«УАЗ» і LavkaLavka оголосили про початок співпраці терміном на три роки. Поки система біокоінов працює в тестовому режимі. Повноцінно її запустять в листопаді 2017 року, коли криптовалюту почнуть продавати інвесторам.

Всі клієнти магазинів, ресторанів та інших бізнес-проектів, що вступили в блокчейн-платформу лояльності Bioсoin, за кожну покупку в цих закладах отримуватимуть винагороду в криптовалюті.

«Покупець отримує у вигляді балів криптовалюту, оплачує нею продукти в магазинах або страви у кав’ярні. Фермер отримує від кооперативу біокоіни за рахунок поставок продукції і купує на них автомобіль. При цьому «УАЗ» вже може використовувати біокоіни в розрахунках з дилерами, а вони – з покупцями, які знову відправляються в наші магазини за продуктами. Або, навпаки, купуючи продукти від фермерів і накопичуючи криптовалюні бали, клієнти можуть витратити їх на автівку», – заявив засновник LavkaLavkа Борис Акімов.

Продажі позашляховика «УАЗ Профі» повинні стартувати цієї осені.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ