Російські школярі побили однокласника через українське походження

В одній зі шкіл селища Велика Іжора (Росія) 12-річного хлопчика побили однолітки. Причиною називають те, що він народився в Україні. Директор в курсі ситуації, але вимагає її не роздувати. Про це повідомляє 47news.

17 квітня у кабінеті математики школи у Великій Іжорі однолітки побили учня 6 класу. Удари наносили руками і ногами по голові. Школярі з різних ракурсів знімали інцидент на телефони.

Як з’ясувалося, дитина систематично повертається додому побитою. Причиною називають його походження – хлопчик народився в Івано-Франківській області. Його дражнять «хохлом» і «ізгоєм», хоча в школі він навчається з першого класу.

За словами матері, Наталії, вона перебралася до Росії дев’ять років тому, працює соцпрацівником. Батько хлопця – військовослужбовець.

«Ми синові сказали в бійки не вплутуватися і не відповідати. Коли він приходив з синцями, то нічого не говорив. Але в той день повернувся сильно побитим, і я пішла в школу. Там мені показали відео. Діти знімають таке і викладають в Інтернет», – розповіла жінка.

Також вона підкреслила, що сина відправили додому, навіть не подзвонивши батькам. Однак потім їх виклали до школи та закликали не роздмухувати ситуацію.

https://www.youtube.com/watch?v=5mdUV0hULYM

Читайте: У Польщі побили українця через його національність