intro_книги
У Росії взялися за спалювання книг

Кремль наслідує нацистів. У Росії запалали багаття з книг, виданих за підтримки Фонду Сороса. Про це пише Shipilov.com.

Заступник повноважного представника президента в Північно-Західному федеральному окрузі Андрій Травніков відправив на ім’я заступника голови уряду республіки Комі Тамари Ніколаєвої лист, в якому повідомив, що література, видана за підтримки Фонду Сороса, «формує в молодіжному середовищі спотворене сприйняття вітчизняної історії та популяризує чужі російської ідеології установки», тому її необхідно вилучити.

На виконання цього розпорядження в бібліотеках були складені списки книг, виданих за підтримки Фонду Сороса. До переліку увійшли близько 50 видань. Серед «небажаних» були підручники з логіки, французького сюрреалізму і навчальний посібник з криміналістики.

Напередодні в бібліотечному фонді Воркутинського гірничо-економічного коледжу, вже знищили всі підручники, видані за підтримки Фонду Сороса за проектом «Відновлення гуманітарної освіти в Росії».

Тим часом у соцмережах посміялися над новиною про те, що в Росії почали спалювати книги.
Жарт опублікував український поет і музикант Борис Верховцев на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«– Аліса, а ми в 2016-му на Марс полетимо?

– Ні. Ви будете чавити гусей і палити книги … », – написав він і опублікував картинку з кадром з радянського фільму «Гостя з майбутнього».

Снимок экрана 2016-01-14 в 15.49.39Цей пост став дуже популярним серед користувачів соціальної мережі, набравши майже 900 лайків і понад 300 репостів всього за кілька годин після публікації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ