За версією слідчих, кількадесят мільйонів рублів підрядники перевели в готівку і використали на свій розсуд

У Росії затримали шістьох підприємців і чиновників, яких підозрюють у великих розкраданнях під час будівництва та реконструкції в підмосковній резиденції президента РФ Путіна. Про це пише російський Коммерсант.

Керівників двох підрядних організацій підозрюють у розкраданні бюджетних коштів.

Будівельні роботи у резиденції в Ново-Огарьово проводили в 2012-2015 роках. Їх оплачували з бюджету, платник – Федеральна служба охорони РФ.

З матеріалів справи випливає, що ФСО уклала з підрядником контракт на будівництво в Ново-Огарьово будинку прийомів, готелю зі спортивним залом, комендатури, гаража та низки інших споруд. Сума контракту перевищувала 5,7 мільярда рублів.

Будівництво об’єктів мали закінчити до листопада 2014 року, ФСО за контрактом перерахувало будівельникам 2,6 мільярда рублів в якості авансу.

Попри кількаразове перенесення строків «Атекс» і «Стройфасад» не змогли виконати роботи в призначені терміни. Слідство з’ясувало, що частину з виділених на будівництво грошей передали з рахунків будфірм фірмам-одноденкам. За версією слідчих, кілька десятків мільйонів рублів підрядники перевели в готівку і використали на свій розсуд.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ