Як вважають у Мін’юсті РФ, такі плакати є натяком на нібито нестандартну сексуальну орієнтацію президента Росії

Мін’юст РФ вніс в список екстремістських матеріалів плакат із зображенням президента Росії Владіміра Путіна з макіяжем на обличчі. Відповідне рішення 11 травня минулого року ухвалив Центральний районний суд Твері, пише РБК.

Як пояснюється в оновленому Федеральному списку екстремістських матеріалів, зображення було опубліковано 7 травня 2014 року на сторінці користувача соціальної мережі «ВКонтакте» Алєксандра Цвєткова. На даний момент цей акаунт заблокований.

У схожого на Путіна чоловіка, як розповіли в Мін’юсті, на плакаті, що опинився в списку екстремістських матеріалів, були «нафарбовані вії та губи». Це, як уточнили в міністерстві, «за задумом автора/авторів плаката, має служити натяком на нібито нестандартну сексуальну орієнтацію президента Росії».

Крім того, до списку екстремістських матеріалів внесли «плакат-колаж», опублікований в тому ж акаунті 4 березня 2014 року. На ньому були зображені троє людей: двоє – в формі солдатів Третього рейха – схожі на президента Путіна і голову уряду Медведєва. Праворуч, як розповіли у відомстві, була розміщена фотографія патріарха Московського і всієї Русі Кіріла. Під плакатом, за даними Мін’юсту, був підпис: «Окупанти – вже в Москві».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ