Попередження про імовірні затримки отримали клієнти, що мандрують з Ліона, Мадрида, Барселони та Мілана

У зв’язку із запровадженням Євросоюзом посилених правил контролю на кордонах у європейських аеропортах очікуються великі черги. Пасажирів закликають завчасно приїжджати для реєстрації на рейси. Про це повідомляє BBC з посиланням на авіакомпанії British Airways, Easyjet та Ryanair.

Як відомо, ЄС посилив контроль на своїх кордонах після терористичних атак у Парижі та Брюсселі. Посиленій перевірці підлягають не тільки негромадяни ЄС, а й власники європейських паспортів. У Єврокомісії заявили, що затримки в аеропортах є «ціною безпеки».

Відповідні попередження про імовірні затримки отримали клієнти, що мандрують з Ліона, Мадрида, Барселони та Мілана. Зокрема, ірландський лоукостер Ryanair рекомендує пасажирам прибувати в аеропорти за три години перед вильотом. Речник авіакомпанії поклав відповідальність за затримки на Європейські органи прикордонного контролю, зауваживши, що всі операції авіакомпанії відбуваються у звичному режимі.

Речник найбільшої в Європі асоціації авіаліній Airlines for Europe розкритикував уряди Франції, Італії, Іспанії, Португалії та Бельгії через те, що вони недооцінили кількість пасажирів, яких торкнуться посилені перевірки, адже зараз у Європі у розпалі сезон відпусток.

За його словами, доцільно було б виділити додаткову кількість офіцерів прикордонного контролю, щоб уникнути черг. Представник Airlines for Europe наголосив, що черги очікуються у аеропортах Мальорки, Малаги, Лісабона, Ліона, Брюсселя, Мілана та Парижа.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на 4 серпня співробітники служби контролю безпеки аеропорту «Ель Прат» у Барселоні анонсували страйк, який також може вилитися у величезні черги пасажирів.

Варто зазначити, що аеропорт «Ель Прат» у Барселоні є головним європейським хабом для лоукост-перевізників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ