Луганські сепаратисти підтвердили намір «залишатися прихильниками Мінських угод»

Ватажок бойовиків самопроголошеної «Луганської народної республіки» заявив, що «ЛНР» не бере участь у проекті створення так званої Малоросії. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сепаратистські ЗМІ.

«18.07.2017 в ЗМІ була розміщена новина про проведення засідання представників регіонів України, де було заявлено про створення нової держави – Малоросії, було зазначено про участь у цьому засіданні представників ЛНР. У свою чергу, ЛНР не направляла офіційних представників для участі у розгляді питання створення Малоросії. Цей проект навіть не обговорювався з ЛНР», – йдеться в повідомленні прес-служби Плотницького.

Луганські сепаратисти також зазначили, що «не мають права робити подібні кроки, не враховуючи думки жителів республіки», і підтвердили намір «залишатися прихильниками Мінських угод».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 18 липня ватажок «ДНР» Алєксандр Захарченко оголосив про створення так званої Малоросії, що має стати «правонаступницею» України. Нібито дану ініціативу підтримали в «ЛНР», а також деякі підконтрольні українській владі регіони.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ