У місті організували виставку автомобілів совєцької міліції

Окупанти активно закликають мешканців Севастополя вступати до навчальних закладів МВС Росії. Для цього у місті на площі Нахімова влаштували цілий перфоманс із «совковим» присмаком. Про це інформує Радіо Свобода.

На одній з центральних площ Севастополя на честь дня працівників міністерства внутрішніх справ Росії, що відзначається 10 листопада, відкрили виставку спеціалізованої поліцейської техніки.

Усім охочим, зокрема дітям, дали можливість посидіти в автозаку, в спецавтомобілі на місці бійців ОМОНу, оглянути пересувну криміналістичну лабораторію, побувати всередині броньованих машин.

Також окупанти організували виставку машин радянської міліції. Біля старих автомобілів чергував поліцейський у формі міліціонера 40-х років минулого століття. До дня російського МВС навіть виготовили міні-авто совєцької ДАІ.

Як відомо, Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».