З ранку по області температура повітря мінус 20 градусів. У таку погоду вести дітей у школу, особливо в селах, недоцільно, вирішили в управлінні освіти
З ранку по області температура повітря мінус 20 градусів. У таку погоду вести дітей у школу, особливо в селах, недоцільно, вирішили в управлінні освіти

Морози у 20 градусів спричинили призупинення навчального процесу в школах Харківської області. Про це розповів директор Департаменту науки та освіти Харківської облдержадміністрації (ХОДА) Анатолій Бабичев, передає Укрінформ.

«З ранку по області температура повітря мінус 20 градусів. У таку погоду вести дітей у школу, особливо в селах, недоцільно», – зазначив чиновник. За його словами, розпорядження про призупинення навчального процесу підписав голова ХОДА Ігор Райнін.

«З 26 січня навчальний процес у школах області має бути відновлено. Але все залежить від погоди. Синоптики знову обіцяють снігопади, тому дивитимемося по ситуації», – додав директор департаменту.

Школи Харківщини вже закривали з 19 січня у зв’язку з сильними снігопадами. У Харкові навчальний процес у школах не зупинявся.

З Бердянську надійшло повідомлення, що школярам продовжили карантин до 1 лютого включно.

У свою чергу, синоптики пообіцяли Україні на сьогодні покращення погодних умов. Так, очікується деяке потепління, а на Заході стовпчики термометрів можуть досягти і 0 градусів. Це анонсував директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда. Далі у прогнозах погода нестійка з невеликим помірним снігом. Холодніше буде на сході України, а тепліше – на заході.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ