Миколаївських школярів змушують учити російську

У школах Миколаєва батьків учнів в обов’язковому порядку змушують підписувати заяви на вивчення російської мови як другої іноземної мови. Про це у своєму Facebook повідомила громадська активістка Оксана Корсак.

«Лілія Гриневич підкажіть, будь ласка, що це за самодіяльність від окремих персон освіти нашої області? Або російська мова і навчання в школі, або до побачення?» – підкреслила Корсак, додавши, що подібні ініціативи активно просуваються адміністрацією мінімум двох шкіл – № 20 і 56.

Про аналогічні випадки повідомили і інші користувачі соцмережі.

«У школі, де вчиться моя мала, з 3 класу ми вивчаємо російську мову. Вчора, коли діти писали вітальні листівки, я звернула увагу на те, що пишуть діти російською мовою з українськими літерами. Це жах! Бо грамотності немає зовсім!» – підкреслила Julia Vladimirovna.

Такий же випадок описав і Олександр Світличний: «Я рік тому таку заяву не підписав, більш того ще й написав заяву на навчання українською. Всі інші мовчки під диктовку вчителя написали російську. А в розмові теж пропонували забрати документи в іншу школу».

Читайте: Зен Антіпоп: України починається там, де починається українська мова

БЕЗ КОМЕНТАРІВ