Батьки стверджують, що у багатьох учнів 59-ї гімназії симптоми отруєння з’явились ще 14 вересня після того, як вони щось з’їли

У школі-гімназії №59, що на вулиці Великій Китаївській, 85 у Голосіївському районі столиці сталося масове отруєння дітей. Станом на 14:00 15 вересня до дитячої поліклініки із симптомами отруєння звернулися 24 дитини – учні двох класів. Про це пише Українська правда з посиланням на директорку гімназії Тетяну Антоненко.

Одну дитину госпіталізували. Причина отруєння встановлюється. Антоненко стверджує, що гімназія працює у штатному режимі.

«Ми працюємо у звичайному режимі, діти харчуються. Була бригада лікарів, була СЕС, взяла усі змиви. Також викликали дезінфекцію. За годину вони приїдуть і будуть проводити дезінфекцію у харчоблоці, місцях загального користування та тих двох класах, де зафіксовані хворі», – повідомила директорка.

У реєстратурі дитячої лікарні Голосіївського району також підтвердили, що до них зверталися батьки дітей з підозрою на отруєння, але кількість постраждалих назвати не змогли.

Водночас прес-секретар заступника голови КМДА Ганни Старостенко Галина Шпак повідомила, що станом на ранок 15 вересня двох дітей госпіталізували з підозрою на ротавірус.

Батьки, у свою чергу, переконані, що гімназія намагається максимально приховати інформацію про інцидент. Зокрема, журналіст Сергій Грішин на своїй сторінці у Facebook повідомив, що у багатьох учнів 59-ї гімназії симптоми отруєння – нудота, блювота, температура – з’явились ще 14 вересня.

«Моя дочка, Саша Грішина, навчається у 59-й гімназії. Учора вони там пообідали, і щось пішло не так. Діти отруїлись, блювота почалась просто в школі. Сьогодні з її класу, де 35 учнів, прийшли на заняття до 10 осіб. По всій паралелі схожа ситуація. В гімназії паніка, миють все хлоркою, чистять», – написав він.

Оновлення.Держпродспоживслужба, Міське управління освіти, профільний заступник міського голови, прес-служба міського го…

Posted by Sergiy Grishyn on Friday, September 15, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ