Дрони доставлятимуть ліки у Швейцарії

Автономна мережа, розроблена компанією Matternet, дозволить дронам доставляти медикаменти, зразки крові й інші вантажі між лікарнями у містах Швейцарії. Про це повідомляє Популярная механика.

«Компанія Matternet вже давно тестує дронів-кур’єрів у Швейцарії, однак тепер вона оголосила, що планує запустити першу автономну мережу доставки ліків дронами. Головне нововведення — Matternet Station: коли дрон приземляється, станція закріплює його, заряджає і вивантажує вміст (люди можуть поміщати і забирати вантажі, отримуючи доступ за допомогою QR-кодів)», — розповіли автори ідеї.

Безпілотники перевозитимуть медикаменти, біологічні матеріали та інші вантажі між лікарнями. Крім того, у таких станцій є механізми для регулювання маршрутів дронов.

За словами глави компанії Андреаса Раптопулоса, автономна мережа дасть змогу дронам доставляти ліки протягом 30 хвилин. При цьому безпілотників буде не так вже й багато: всього один або два на станцію.

До слова, у березні 2017 року Matternet отримала дозвіл від влади Швейцарії на цілодобову експлуатацію безпілотників в автономному режимі.

Читайте: Дрон із дефібрилятором рятуватиме раніше за швидку

БЕЗ КОМЕНТАРІВ