Олігарх Петро Димінський все ж міг бути винуватцем смертельної ДТП поблизу Львова

Відомий український багатій та власник ФК «Карпати» Петро Димінський все ж міг бути винуватцем смертельної ДТП поблизу Львова, коли його Mercedes, порушивши правила дорожнього руху, на шаленій швидкості протаранив інше авто. Про це заявила журналістка Вікторія Балицька.

«Ми з Марічкою Кужик знімали там на телефони відео, і поруч слідчий спілкувався зі свідком-жінкою. Ми добре чули розмову. Ця молода жінка перед тим обурювалася, що це не той водій, що був за кермом. Слідчий просив її дати свідчення, розказати, хто насправді керував «Мерсом». Ми з Марічкою обидві чули, як та почала віднєкуватися. Що мовляв не знає як Димінський виглядає, що не бачила толком і таке інше», – розповіла Балицька.

За її словами, коли вони покинули місце ДТП, свідків того факту, що за кермом був Димінський – не було.

«Саме за кермом. Те, що там він в позашляховику сидів і таке інше – то не є в юридичній площині доказом, що він керував авто», – додала вона.

Маленький нюанс "великого" ДТП за участі автомобіля ПП Димінського. Коротко фабула: Мерс класу "С" їхав за Опелем в одно…

Posted by Віка Балицька on Friday, August 18, 2017

Водночас брат загиблої Степан Мацевко підкреслив, що Димінський все ж керував авто, а після ДТП, не надавши першої медичної допомоги його сестрі Наталі Трілі, «пересів у позашляховик Lexus (номерний знак ВС0222СК) і змився у невідомому напрямку».

До того ж, після цього до авто олігарха підійшов його охоронець, який стверджував, що це він був за кермом Mercedes.

«Зіткнення було дуже сильним, з авто сестри не залишилося нічого, «Мерседес» злетів у кювет і врізався в дерево. Але чомусь на водієві, який стверджує, що був за кермом, нема жодної подряпини чи синця. Також є свідки, які бачили, як Димінський пересідав у позашляховик. Тепер він максимально замітає сліди та уникає кримінальної відповідальності», – підсумував Мацевко.

Друзі, вчора в мене в родині сталася біда. Погань, що називається Петро Димінський, вбив мою сестру Наталю Трілу. Близ…

Posted by Stepan Matsevko on Friday, August 18, 2017

Читайте: Авто власника ФК «Карпати» спричинило смертельну ДТП на Львівщині (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ