У справі про домагання до Бурейко затримали політтехнолога

Працівники військової прокуратури затримали політтехнолога Володимира Петрова у справі студентки Наталії Бурейко, яка звинуватила у сексуальних домаганнях високопосадовця Нацполіції. Про це повідомив слідчий Головної військової прокуратури Віталій Опанасенко – передає Укрінформ.

«Затримали політтехнолога Володимира Петрова. Нині проводимо слідчі дії у його помешканні», – зазначив він.

За його словами, політтехнологу інкримінують завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, порушення недоторканості житла, порушення  недоторканності приватного життя та втручання в діяльність працівника правоохоронного органу».

Опанасенко стверджує, що політтехнолог Петров був організатором інформаційної кампанії, спрямованої проти заступника начальника відділу Департаменту захисту економіки Національної поліції  Олександра Варченка.

Також він повідомив, що студентка КПІ Наталія Бурейко перебуває у безпечному місці і її життю нічого не загрожує.

Раніше декан хіміко-технологічного факультету Київського політехнічного інституту написав заяву у поліцію про зникнення Бурейко.

Нагадаємо, 7 листопада Наталія Бурейко повідомила у Facebook, що Олександр Варченко нібито домагався її. Посадовець є чоловіком першого заступника директора Державного бюро розслідувань Ольги Варченко. Сам Олександр Варченко відкинув звинувачення.

8 листопада дівчина перепросила та видалила попередні дописи зі звинуваченнями на адресу Варченка у домаганнях. При цьому вона попросила припинити журналістів турбувати її та родину Варченка і додала, що «подальших коментарів не буде».

У Нацполіції того ж дня заявили, що правоохоронці розпочали перевірку щодо звинувачень Варченка у домаганнях до студентки.

Читайте: Марина Данилюк: Про тіндер, секс і курячі лапки