Коулі судили за вбивство 24-річної Ронди Уічт і її чотирирічного сина Дональда

У Каліфорнії вийшов на свободу 70-річний ув’язнений Крейґ Коулі, якого засудили за подвійне вбивство і який провів у в’язниці 39 років, повідомляє 24.

Губернатор штату Джеррі Браун помилував в’язня після нового розслідування, яке показало, що достатніх доказів провини засудженого немає.

Крейґа Коулі судили за вбивство 24-річної Ронди Вічт і її чотирирічного сина Дональда.

Засуджений зустрічався з Рондою близько двох років, а незадовго до смерті вона порвала з ним. Його затримали в той же день, коли були знайдені тіла вбитих.

1979 року відбувся суд, за підсумками якого голоси присяжних розділилися. Було призначено новий розгляд, і в січні 1980 року Коулі визнали винним. Його засудили до довічного ув’язнення без права дострокового звільнення, а згодом апеляційний суд залишив вирок у силі.

Нове розслідування цієї справи почали в жовтні 2016 року, після того як начальник місцевої поліції поговорив із відставним детективом, який висловив сумніви у винності Коулі. Під час розслідування експерти провели ДНК-аналіз біологічних зразків, знайдених у приватній лабораторії, які раніше вважали втраченими або знищеними.