Владімір Путін став героєм коміксу про світ DC

У США 5 грудня вийшов восьмий випуск коміксу Doomsday Clock про світ DC, головним героєм якого є Супермен. У фіналі випуску супергерой Вогняний Шторм підриває Червону площу в Москві, а також всіх, хто на ній знаходиться, зокрема і президента Росії Владіміра Путіна. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Сюжет коміксу обігрує теорію змови, згідно з якою уряд США брав участь у створенні супергероїв, щоби отримати контроль над світом.

На початку випуску, після битви в центрі Москви, Вогняний Шторм випадково перетворює натовп людей на Червоній площі на скло.

Путін вважає це терористичною атакою американського уряду. Супермен обіцяє російському президенту розібратися з проблемою, ловить Вогненного Шторма і приводить його назад до Москви.

Путін наказує російським супергероям і армії затримати Вогненного Шторма і віддати його під суд. Той використовує свої здібності і підриває Червону площу. Невідомо, чи вижив на ній хто-небудь, включаючи Супермена і президента Росії.

Довідка: Doomsday Clock – відгалуження світу класичного графічного роману «Хранителі» та основний світу DC Comics, центральний персонаж якої – Супермен.