Робочі візи H-1B та L-1 дозволяють винаймати на роботу безпосередньо в Америці закордонних працівників

Група американських конґресменів від Демократичної та Республіканської партій хоче переглянути правила надання робочих віз для іноземців. Йдеться передусім про візи, за якими у США працюють українські програмісти, повідомляє Голос Америки.

До Палати представників вже внесли відповідний законопроект реформування програм робочих віз H-1B та L-1. Він покликаний «захистити американських робітників та покарати компанії, які виводять робочі місця за межі США і тим самим позбавляють висококваліфікованих американських громадян шансів на працевлаштування у Штатах».

«Зловживання візовими програмами заради отримання дешевої робочої сили завдає удару американському середньому класу, і з цим не можна більше миритись», – прокоментував законопроект конґресмен-демократ Біл Паскрелл.

До слова, робочі візи H-1B та L-1 дають можливість американським та міжнародним роботодавцям, які працюють у США, винаймати на роботу безпосередньо в Америці закордонних працівників.

За цими візами, серед іншого, до США прибуває значна кількість професіоналів ІТ-індустрії, включно з українськими програмістами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ