Влада одного з американських міст зробила неприємний “подарунок” російським дипломатам

Влада міста Ойстер-Бей (США) заборонила безкоштовний вхід на місцеві пляжі для російських дипломатів, які працюють у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку. Про це ідеться у редакційній статті NBC New York.

Система видачі безкоштовних квитків на безплатне відвідування місцевих пляжів для російських дипломатів та їхніх сімей працювала ще з радянських часів, однак тепер вони платитимуть за це задоволення, як решта жителів міста, йдеться у статті. «Тепер плати, товаришу!» – починається публікація.

Мер міста Джозеф Саладіно повідомив, це рішення ніяк не пов’язане з продовженням антиросійських санкцій. Мешканці Ойстер-Бей змушені платити по 20 доларів у день за доступ до одного з чотирьох міських пляжів, а нерезиденти – від 50 до 60 доларів.

Тому, за словами мера, коли цієї весни до нього надійшов запит про надання 116 перепусток на пляж, він відповів: «Nyet» (транслітерація на англійську російського «ні» – ред.).

Однак, додає видання, для російських дипломатів запропонували гідну альтернативу: купити сезонні квитки за ціною для резидентів (60 доларів)

Досі влада міста не отримала відповіді від російської сторони.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ