Пономарьов запевнив, що у США уже роздратовані діями деяких українських політиків

Російський опозиційний політик Ілья Пономарьов, який нині живе в Україні, пояснив, чому в американсько-українських відносинах нині спостерігається серйозне напруження. Про це пише Апостроф.

Пояснюючи, чому досі так і не відбулося зустрічі президентів США та України Дональда Трампа та Петра Порошенка, політик зауважив, що з американської сторони зберігається дуже великий рівень роздратування, оскільки ті ж самі люди про це клопочуть, які зовсім нещодавно агітували за Клінтон.

«У Білому домі це дуже болісно сприймають, дуже болісно. Це серйозна проблема для України, тобто потрібно виставляти інших людей для переговорів, які б не були засвічені в ході виборів», – підкреслив Пономарьов.

За його словами, з тієї ж причини небажання спілкуватися з політичними опонентами ніяк не можуть сформувати кадровий склад Держдепартаменту, оскільки занадто велика кількість самих американських дипломатів висловлювалися проти Трампа, і це стало для них чорною міткою.

«Це суб’єктивна причина, але є і об’єктивна: поки немає теми для розмови. Такою темою міг би бути новий мирний план. Але у вас така ситуація, що, хоча є велика кількість самодіяльних мирних планів, які різні депутати Верховної Ради ходять і висловлюють, але за ними нічого не стоїть, крім особистих амбіцій. Тому американцям такі ідеї абсолютно не цікаві», – наголосив опозиціонер.

Він додав, що у США уже втомилися від цих самодіяльних політиків, «які там тусуються, весь час ходять і намагаються з кимось зустрічатися, що викликає роздратування».

«У Вашинґтоні кажуть: ми хочемо розмовляти, але з тими людьми, які готові відповідати за свої слова, які готові пропонувати те, що вони самі можуть зробити, а не свіжі думки в стилі «давайте стрибнемо на Місяць». І, звичайно, ініціатива має виходити від президента», – підсумував Пономарьов.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ