Walmart не перша організація, яка створила робота-бджолу

Велика мережа американських гіпермаркетів Walmart оголосила про реєстрацію патенту на новий тип автономних роботів у вигляді бджіл, яки переноситимуть пилок з однієї рослини на іншу, використовуючи датчики і камери для виявлення місць посівів. Про це пише Science Alert.

Патент на роботів-бджіл презентували ще з п’ятьма патентами на фермерські безпілотні літальні апарати. Один з них ідентифікує шкідників, а інший контролюватиме здоров’я сільськогосподарських культур.

Точна мета Walmart для цих патентів невідома, але вони можуть сигналізувати про те, що компанія сподівається перейти в сільське господарство і отримати більше контролю над своєю системою постачання продовольства.

До слова, Walmart не перша організація, яка створила робота-бджолу. Останнім часом учені шукають способи зупинити катастрофічного зниження світової популяції бджіл, що запилюють майже третину всіх продуктів, які в кінцевому підсумку споживає людство. Наприклад, дослідники з Гарвардського університету представили перших подібних бджіл ще 2013 року.

Читайте: Лондонці захопилися фотополюванням на бджіл