Американські компанії серйозно зацікавлені розробкою українців

Українська компанія «Hochu Rayu» розробила унікальний шолом, що викликав неабиякий інтерес у США, повідомляє Голос Америки.

Диво-шолом під назвою Helmfon (з англ. «шолом» і «телефон») блокує всі зовнішні звуки та навіть те, що говорить користувач.

Розробники запевняють, що незвичайний ґаджет є чудовим рішенням для тих компаній, де працівники часто телефонують кудись або проводять відеоконференції.

Користувач такого шолома не створює дискомфорту своїм колегам під час розмови, а також може спокійно працювати, коли навколо багато шуму. Ідея для створення Helmfon з’явилася тоді, коли один з клієнтів компанії попросив створити декілька офісів для кожного працівника.

З огляду на те, що типова офісна кімната повинна мати немаленькі розміри, щоб підпадати під всі правила, у Hochu Rayu вирішили знайти альтернативу використанню немалого простору.

Українці провели низку досліджень і все ж створили інструмент для ефективної роботи в офісі. Зовнішній каркас шолома зроблено зі скловолокна у спеціальній фарбі, а всередині спіненим поліетиленом.

За словами розробників, ґаджет має системну плату, колонки, мікрофон, спеціальне містечко для смартфона і акумулятор.

Пристрій можна не тільки вдягати, а й прикріпляти до поверхонь. Поки триває тестування Helmfon, але творці вже отримують замовлення, серед яких багато компанії у США.

Як розповіли автори розробки, ідея пристрою виникла, коли компанія отримала замовлення від свого клієнта створити кілька нових офісів, кожний із яких розрахований лише на одного працівника. Оскільки типова кімната має розмір 3 на 3 метри, в Hochu Rayu вирішили знайти альтернативне рішення для цієї проблеми, щоби не займати даремно простір.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ