24-річний мешканець Харкова Мирослав Мисла загинув у бою з окупантами на Донбасі

Комісія Київради з питань містобудування, архітектури й землекористування підтримала ініціативу про найменування скверу на честь загиблого офіцера, члена партії «Свобода» Мирослава Мисли. Один з нових скверів може з’явитися у провулку Ковальському, що на Шулявці (Солом’янський район). Про це заявили у прес-службі політсили.

«Життя Мирослава стало взірцем для сучасних українських націоналістів, дуже важливо, щоби про його чин пам’ятали прийдешні покоління», – заявили ініціатори вшанування, депутати від націоналістичної фракції у Київраді.

Перед остаточним рішенням документ має пройти усі необхідні процедури та голосування у міськраді.

Варто зауважити, що у Харкові, де жив і навчався Мирослав до війни, мер Геннадій Кернес відмовився перейменовувати проспект Героїв Сталінграду на честь українського героя, заявивши, що вулиця не підлягає декомунізації. Харківська міська рада не затвердила рішення, хоча петиція на підтримку перейменування набрала більше 5 тисяч голосів.

Довідка: 2 жовтня 2016 року офіцер, 24-річний мешканець Харкова Мирослав Мисла загинув у бою з окупантами на Донбасі. За вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків, посмертно нагороджений Орденом Богдана Хмельницького.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ