У Києві відбулося займання у Парку дружби народів
У Києві горів Парк дружби народів

У Києві горить усе – нафтобаза, торфовища, пінопласт, Парк дружби народів, Труханів острів. Тим часом, відповідальні служби заспокоюють містян тим, що це «характерні пожежі у таку спекотну погоду».

За даними Головного управління ДСНС України, у Києві відбулося займання у Парку дружби народів на площі 50 кв. м. Горіла дерев’яна прибудова. «На місце виїздили працівники пожежно-рятувальної частини №13. Пожежу уже вдалося загасити», – розповіли у прес-службі. За попередніми даними, вона спалахнула через необережне поводження із вогнем.

«Це характерні пожежі у таку спекотну погоду на відкритій території. Адже люди необачні, кидають сірники та недопалки, тому й виникають такі пожежі. Особливої небезпеки чи загрози життю людей немає», – розповіли у прес-службі відомства. Крім того, за даними ДСНС, на Трухановому острові загорівся трав’яний настил. Займання уже вдалося загасити.

Як відомо, це не єдина пожежа за сьогодні у столиці. Зокрема, у Вишгородському та Іванківському районах, а також біля м. Ірпінь (Київська область) виникли осередки загоряння торфовищ. Водночас у місті Бровари на Київщині горів склад із пінопластом та мінватою. На нафтобазі «БРСМ-Нафта» біля Василькова також триває пожежа.

Прес-служба Київської міської державної адміністрації повідомила, що концентрація забруднювальних речовин у повітрі в окремих районах Києва перевищує гранично допустиму норму в 4 рази. Тим часом фахівці дали поради містянам. Зокрема, мешканцям столиці та області рекомендують збільшити вживання рідини, обмежити фізичні навантаження та перебування на вулиці.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ