Дошка Полупанову у Києві
Дошка Полупанову у столиці

У Києві в Оболонському районі невідомі розтрощили меморіальну дошку, встановлену на честь першого совєцького коменданта Києва, більшовицького військового діяча Андрія Полупанова. Про це на сторінці у Facebook написав користувач Андрій Рудзевич.

«Ще у вересні Український інститут національної пам’яті оприлюднив перелік пам’ятників та меморіальних знаків Києва, що підлягають демонтажу згідно із законом про декомунізацію. Однак досі виконавча влада не відзвітувала про виконання покладених на неї зобов’язань. Тож допомогти їм у цій нелегкій справі взялася «погода», – зазначив він.

Він додав, що меморіальну дошку на честь Полупанова розтрощила «негода».

«На Оболоні «негода» розтрощила дошку, колись встановлену на честь Полупанова – більшовицького військового діяча, який боровся проти Військ Української Центральної Ради та Армії УНР», – повідомив Рудзевич.

За кілька днів зі стіни будинку зняли також рештки розбитої дошки.

Нагадаємо, це вже не перший випадок руйнації визначених для демонтажу пам’ятників у столиці. У листопаді негода в Києві «декомунізувала» пам’ятник більшовицькому польовому командиру, активному учаснику боїв проти УНР Василю Боженку, який стояв на розі вул. Казимира Малевича та Ковпака.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ