У збірці детально описані можливості розвитку сепаратизму в низці регіонів РФ

У Києві презентували збірку аналітичних праць політолога Олександра Никонорова «Коли розвалиться імперія. Тенденції розвитку сепаратизму в путінській Росії», пише Український погляд

В збірці детально описані можливості розвитку сепаратизму в таких регіонах РФ як Татарстан, Тува, Кубань, Дон, Урал, Карелія, Марій Ел, Удмуртія, Чувашія, Далекий Схід, Башкортостан, Сибір, Калінінград.

Публікації, які увійшли до збірки, раніше були опубліковані на особистому сайті Олександра «Только правда» та низці патріотичних Інтернет-видань.

Книга побачила світ за сприяння друзів Олександра, працівників Представництва ЄС в Україні, Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД ім. О. Никонорова та Фундації «Вільні Люди».

«Ця книга – важливий інструмент у гібридній війні з РФ. Писав він не лише про сепаратизм в Росії, Україні, але й загалом про терористичні та екстремістські рухи в світі. Аналізував кожен проблемний регіон земної кулі», – зазначив упорядник книги, директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД ім. О. Никонорова Сергій Пархоменко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Олександр Никоноров загинув під час ДТП на Рівненщині разом з чотирма іншими представниками патріотичного експертного середовища 6 вересня 2017 року.