Грип
У Києві протягом 18 – 22 січня зареєстровано 27 116 хворих

У Києві за два-три дні очікується перевищення епідеміологічного порогу.  За інформацією Головного управління Держсанепідслужби в Києві, протягом 18- 22 січня зареєстровано понад 27 тис. хворих, що на 42,6% вище за попередній тиждень. 15,35% від усіх хворих – діти шкільного віку, передає ТСН.

Тим часом, у школах Вінниці продовжили карантин до 29 січня. Лише протягом тижня через грип та ГРВІ до лікарів звернулось 3272 пацієнти, з них 1504 дитини, що становить 46%. За останні 7 днів госпіталізовано 101 хворих, з них 57 дітей.

У школах Чернігова з 23 січня оголошено додаткові канікули для запобігання поширенню захворюваності на грип та ГРВІ. Їхня тривалість наразі невідома, буде залежати від рівня захворюваності в місті.

Зазначимо, В Одеському регіоні кількість померлих від ускладнень, викликаних пандемічним грипом (штам AH1N1), збільшилася до 26 осіб. Головна особливість нинішньої санітарно-епідеміологічної ситуації в Одесі та області полягає у збільшенні кількості ускладнень у вигляді пневмонії серед хворих на грип AH1N1. З бюджету міста виділено 3 млн грн на придбання додаткових медикаментів і кисневих концентраторів для лікування пневмонії в умовах стаціонару міських лікарень. Аналогічна сума виділена з бюджету ОДА.

Лікарі-імунологи радять одразу звертати увагу на перші ознаки захворювання і не займатися самолікуванням.  

Нагадаємо, у групі ризику (діти до 5 років, вагітні жінки, люди віком від 65 років, люди з надмірною вагою, хворі на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, у кого є хронічні захворювання легенів та інші хронічні захворювання) 9 мільйонів осіб, з них щеплено від грипу лише 120 тисяч.

Читайте: Хворих на грип більшає – у Києві запровадили «режим масок»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ