Заблокованими залишаються три відділення «Сбєрбанку» – в Києві, Дніпропетровську та Запоріжжі

У містах Суми та Вінниця розблокована робота двох відділень російського «Сбербанку». Водночас робота ще трьох – у Києві, Дніпропетровську та Запоріжжі – як і раніше, заблокована протестувальниками. Про це повідомили в прес-службі фінустанови, передає ТАСС.

«В даний час заблокованими залишаються три відділення – в Києві, Дніпропетровську та Запоріжжі. Відділення в Сумах та Вінниці розблоковано», – йдеться у повідомленні.

У свою чергу, у «Національному корпусі» заявили, що тимчасово знімають блокаду російських банків.

«Ми оголошуємо про підготовку наступного етапу банківської блокади. Її масштаби розширяться до повного припинення роботи всіх філій кривавого «Сбєрбанку Росії» в Україні», – йдеться у заяві на сторінці у Facebook.

«Ми ведемо війну з Росією, а не з українськими громадянами. Хоча нас дивує поведінка тих, хто на третій рік війни з РФ тримає у банках окупанта заощадження. Через це ми на короткий час розблокуємо відділення російських банків, розуміючи, що вкладниками у них, зокрема, стали звичайні громадяни», – кажуть у «Національному корпусі».

ЗАЯВА НАЦІОНАЛЬНОГО КОРПУСУ З ПРИВОДУ РОСІЙСЬКИХ БАНКІВ Націоналістична блокада кривавого російського капіталу успішно…

Geplaatst door Національний корпус op maandag 27 maart 2017

23 березня Національний банк України попросив правоохоронців відреагувати на тривале блокування роботи українських банків з російським держкапіталом «агресивно налаштованими групами людей».

Як відомо, 21 березня представники партії «Національний корпус» (колишній «АЗОВ») заблокували вхід в центральне відділення «Сбєрбанку» в Запоріжжі.

20 березня співробітники «Сбєрбанку» розблокували відділення фінустанови в Тернополі.

16 березня Президент України Петро Порошенко увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо низки юридичних осіб.

Санкції строком на один рік будуть застосовані до публічного акціонерного товариства «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ БАНК», ПАТ «БМ БАНК» в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов’язаних із ними осіб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ