2013 року брати Уінклвосси витратили близько 11 млн доларів на криптовалюту

Брати Уінклвосси відомі тим, що подали на Марка Цукерберґа в суд за крадіжку ідеї створення соцмережі Facebook. У рамках врегулювання судової суперечки вони отримали близько 66 млн доларів відступних. Вклавши частину грошей у криптовалюту, вони стали першими біткойн-мільярдерами в світі. Про це пише Ain.ua.

2013 року, коли біткойни коштували близько 120 доларів за одиницю, брати витратили близько 11 млн доларів на криптовалюту. Вони придбали близько 100 тисяч біткойнів, на той момент це було близько 1% всіх біткойнів в світі.

За даними видання The Telegraph, завдяки вдалій інвестиції брати могли стати першими біткойн-мільярдерами в світі. Їхні статки збільшилися в 100 разів з моменту купівлі. В основному зростання відбувалося 2017 року, коли ціна біткоїна зросла з тисячі доларів до 11 тисяч.

Точно невідомо, чи продавали брати Уінклвосси криптовалюту з того часу, або, можливо, докуповували. Варто зазначити, що вони активно підтримували біткойн і виступали за його розвиток і державну підтримку.