Договір про умови ведення мисливського господарства Феміда визнала недійсним

Прокуратура відсудила у сина Генпрокурора часів Януковича Артема Пшонки понад 15 га мисливських угідь у Київський області. Про це написав на своїй Фейсбук-сторінці чинний очільник ГПУ Юрій Луценко.

«За поданням прокуратури Київщини судом визнаний недійсним договір про умови ведення мисливського господарства, а також зобов’язано товариство, яке пов’язують із сином колишнього Генерального прокурора України за часів В.Януковича, повернути у державну власність мисливські угіддя площею понад 15 тисяч гектарів на території Фастівського району», – написав він.

За словами Луценка, це товариство отримало мисливські угіддя з грубими порушеннями процедури припинення права попереднього їх користувача – ДП «Фастівський лісгосп», а також за відсутності необхідних погоджень усіх землевласників та землекористувачів, які увійшли в межі мисливських угідь.

«На даний час вказане судове рішення виконано в повному обсязі, що підтверджується актом державного виконавця Фастівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, у зв’язку з чим останнім винесено постанову про закінчення виконавчого провадження», –  резюмував генпрокурор.

За поданням прокуратури Київщини судом визнаний недійсним договір про умови ведення мисливського господарства, а також з…

Posted by Юрій Луценко on Wednesday, July 5, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ