Фахівці відібрали зразки іжі, якою годували дітей

На Донеччині у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Яструбок», який знаходиться у с.Соснове Лиманського району, отруїлись 60 дітей, більше половини з них – госпіталізовані. Про це повідомив прес-секретар Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко на своїй сторінці у Facebook

Встановлено, що 16 липня після вечері 60 дітей відчули підвищення температури та нудоту. Наразі до медичних закладів м. Слов’янська, Краматорська та Лимана із симптомами гострого кишкового отруєння шпиталізовані 33 дитини. Вік госпіталізованих – від 9 до 16 років.

Всього у таборі на оздоровленні перебувають 134 дитини.

На даний час вживаються всі необхідні заходи для встановлення причин масового отруєння дітей та притягнення винних до відповідальності. Відібрано зразки їжі, якою годували дітей.

За фактом масового отруєння у таборі порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) КК України.

Нагадаємо,  2 липня у приватному дитячому таборі Переяслав-Хмельницького району Київської області з ознаками отруєння до лікарів звернулися 12 дітей. Одинадцятеро з них потрапили до медичного ізолятора табору. Восьмирічна дівчинка впала у кому та була госпіталізована в реанімацію.

Причиною отруєння став йогурт із простороченим терміном вживання.

За фактом інциденту прокуратура Київської області порушила кримінальне провадження.