Хлопець захищав дружину від співробітників піцерії

У ніч із 15 на 16 грудня у центрі Києва в фаст-фуді SoloPizza на вулиці Хрещатик, 12 персонал жорстоко побив трьох відвідувачів закладу. Про це пише Информатор.

У хлопця і двох його супутниць, які прийшли в заклад, стався конфлікт із директоркою. Жінка кричала на них, ображала, після чого офіціанти виставили відвідувачів на вулицю. Там співробітники піцерії почали бити клієнтів.

На відео можна побачити, як персонал б’є лежачих відвідувачів. Один зі співробітників закладу навіть вдарив ногою в голову дівчину, яка вже лежала на землі.

Після прибуття поліції працівники закладу закрилися в будівлі.

За словами потерпілого, він захищав свою дружину від персоналу піцерії, а конфлікт почала адміністрація, яка напала на них. Також хлопець повідомив, що вони розплатилися за рахунок.

Читайте: У Києві ймовірні переселенці побили дівчину за фразу «Слава Україні!»

12 КОМЕНТАРІ

 1. За морями дальними таверна,
  Свой хозяин – полурусский грек.
  Из Одессы выходец, наверно,
  Очень симпатичный человек.

  “Сколько хочешь – столько выпивай!
  Ай, вай-вай!
  Девочек по вкусу выбирай!
  Ай, вай-вай!
  Но, ай-вай, о скатерти ножи не вытирай!
  Ай-вай! Ай-вай-вай-вай!
  Сколько хочешь – столько выпивай!
  Ай, вай-вай!
  Девочек по вкусу выбирай!
  Ай, вай-вай!
  Но, ай-вай, о скатерти ножи не вытирай!”

  • Я уважаю Ваше мнение. Но оно не решает главной проблемы – наказание должно быть адекватным и неотвратимым. Я имею ввиду менталитет хозяйки заведения, и её быдла. К ним наказание должно быть немедленное, как с жывотными. Иначе, они, в силу своего уровня интеллекта, просто, не поймут, за что с ними так.

   • А хто може відкрити піццерію в самому центрі Києва,на Хрещатику 12? Тільки господарі цієї країни, безпрєдєльщики. Подивіться, в них скрізь кругова порука. А те, про що Ви кажете, це вже майбутнє. Сьогодні бандіти самі себе не покарають.

 2. Я не ворог підприємців. Бо сам ним є. Але в цій ситуації, можливо це й на емоціях, але найефективнішим заходом при безпорадності поліції було б: виловити кожного з працівників-учасників поодинці, й скалічити, в залежності від ступені вини… А власницю … В нас приходить час дикого Заходу, коли говорили: Бог створив людей, а Кольт зробив їх рівними. А який вихід добитися справедливості при вшивій прокуратурі, продажних судах, й …безпорадній поліції?

 3. Где мы живём? В джунглях? А где верховенство права, о котором так много любят говорить наши политики и руководители силовых структур. Одним словом: ШОК!!!

 4. Нам не презов надо менять, а народ….В какое присутственное место ни попадешь, везде отрыжка совка: хамство, “вас тут много – я одна”, только у нас по-прежнему продавец, официант, таксист этсэтэра обсуждают в нелицеприятной форме действия обычного покупателя, не хама, не пьяного, а обычного адекватного человека….Это случай вообще из ряда вон….но теперь попробуй доказать, бабло пэрэмагаэ всё…..

 5. Уже 100 раз сегодня читала эту новость и шокирована исходом ситуации – работники пицерии закрылись в помещении и отказались разговаривать с полицией… и точка… пи+здец… то есть на лицо неадекватное жестокое избиение мирных людей и виновники просто закрылись и никакого наказания??? почему полиция не выломала двери??? не перекрыла черный ход??? почему ублюдки до сих пор не за решеткой??? уже вечер почти..

Comments are closed.