Водій таксі та пасажир розказали різні версії конфлікту

20 березня на Бессарабській площі в Києві через оплату проїзду сталася бійка між водієм таксі та пасажиром, передає Інформатор.  

За словами учасників конфлікту і свідка, сварка сталася через оплату проїзду. Під час бійки обидва отримали невеликі садна та синці на обличчі.

Спочатку пасажир наніс таксисту удар по обличчю і хотів вийти з машини. Відтак водій спробував задушити чоловіка паском безпеки.

До приїзду поліції учасники конфлікту вже заспокоїлися, а пасажир знайшов спосіб оплатити готівкою другу половину суми за проїзд.

У кожного з учасників конфлікту свої версії. Пасажир стверджує, що сума проїзду становила 200 гривень. По прибуттю він виявив, що грошей не вистачає і запропонував оплатити половину готівкою, решту перевести на картку водія. Той відмовив, посилаючись на те, що працює нелегально. Хлопець нецензурною лайкою послав водія і спробував вийти. У відповідь таксист почав тягнути його назад в салон та отримав кулаком в обличчя.

За словами таксиста, пасажир не пропонував йому спочатку частково оплатити проїзд через карту. Натомість він грубо відповів, що більше не має грошей.

Драка в центре Киева

Gepostet von Информатор Киев am Mittwoch, 20. März 2019

Читайте: Чергова ДТП з Uber: у Києві водій заснув за кермом і влетів у дерево